Zuza i Morelka to dwie nowe mieszkanki kolorowego hoteliku.

Morelka przyjechała w ciąży, która zagrażała jej życiu. Nie dałaby rady urodzić ogromnych szczeniaków od dużego taty. Ona jest mała. Zuza przyjechała ze schroniska, w którym adopcje są rzadkością. A przed nią całe życie.Młode, ładne i niezwykle miłe, czekają na kochające Domy.

„Zuza to super dziewczyna. Z tym nietypowym pysiem jest tak urocza, że nie można się nie zakochać. Zuza, czarnulka, jest wesołą niedużą sunią, lubi towarzystwo innych psiaków, jest grzeczna, przybiega na zawołanie, zachowuje czystość. To wspaniała sunia która uwielbia człowieka. Przytulanie i głaski to Zuza lubi najbardziej. Dziewczyna szuka dobrego domku. Zuzia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.”

„Morelka, blondyneczka, to niewielka, śliczna panienka. Jest bardzo grzeczną, wesołą sunią, świetnie dogaduje się z innymi psiakami, uwielbia człowieka, kocha głaskanie i drapanko. Morelka to ciepła oddana psia dziewczynka, szuka kochającego domku. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.”

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 503 069 502 lub 608 504 380

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.