ZARZĄD FUNDACJI:

fundacja na rzecz zwierząt, adopcje psów, adopcje kotówElżbieta Lipińska
Prezes Zarządu, Przewodnicząca Fundacji, Założyciel, Fundator

Przez 11 lat związana była ze schroniskiem na Paluchu. Przez ten czas czy słota, czy upał, czy deszcz, czy mróz odwiedzała psiaki ze schroniska. Nieodłącznym jej towarzyszem był aparat fotograficzny, dzięki któremu uwieczniała wszystko co jest dobre i złe. Przez wiele lat prowadziła stronę internetową www.psy.warszawa.pl, która przysporzyła nie tylko dużo adopcji, ale również spowodowała, że coraz większe grono ludzi zgromadziło się wokół paluchowych zwierzaków. Wolontariat na Paluchu oraz prowadzenie strony było fundamentem, na którym następnie stworzyła Fundację na Rzecz Zwierząt “Przytul Psa”.


agnieszka-ciborowskaAgnieszka Ciborowska
Wiceprezes Zarządu Fundacji

Od 2007 roku podjęła stałą współpracę ze schroniskiem na Paluchu jako wolontariusz chociaż marzyła o tym od dawna. Była niezwykle zaangażowanym wolontariuszem, wychodzącym znacznie poza paluchową przestrzeń. Organizowała akcje zbierania darów, modernizowała stronę www.psy.warszawa.pl, stworzyła pierwszą bazę psów z Palucha, która długo obejmowała większość schroniskowych zwierząt. Agnieszka jest autorem tej strony, w fundacji zajmuje się też marketingiem internetowym i zbieraniem funduszy na działalność statutową. Ukończyła studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Prowadzi serwisy internetowe o różnorodnej tematyce, między innymi tropster.pl, i-tatry.pl oraz i-kalorie.pl . Interesuje się podróżami, przyrodą i marketingiem internetowym.


Jarosław Lipińfundacja na rzecz zwierząt, adopcje psów, adopcje kotówski
Wiceprezes Zarządu Fundacji

Pomaga zwierzętom od lat i nigdy nie zostawia żadnego w potrzebie. Nie jednego psa i kota uratował wioząc go “na sygnale” do kliniki, rezygnując z własnych planów lub oferując dom tymczasowy. Jest współorganizatorem wielu akcji zbierania darów między innymi dla Korabiewic. Był twórcą (od strony technicznej) pierwszej wersji strony internetowej www.psy.warszawa.pl, która przyczyniła się do wielu szczęśliwych adopcji i promocji schroniska Na Paluchu. Jest właścicielem firmy DASAP Jarosław Lipiński zajmującej się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego.  Interesuje się podróżami, przyrodą, fotografią, motoryzacją oraz sportem.


 RADA FUNDACJI:

fundacja na rzecz zwierząt, adopcje psów, adopcje kotówDanuta Wierzbicka
Przewodnicząca Rady Fundacji

Jest wolontariuszem Na Paluchu i od dawna pomaga zwierzętom. Bardzo przeżywa okrucieństwo ludzi produkujące cierpienie mniejszych braci na dużą skalę. Ma już kilka swoich psów, a wciąż przygarnia następne i oferuje domy tymczasowe potrzebującym. Cała rodzina czynne pomaga jej w tej misji pomagania zwierzętom. Jest niezwykle uczciwa, bezkonfliktowa i łagodna. Współpraca z nią to sama przyjemność. Z Fundacją na Rzecz Zwierząt “Przytul Psa” współpracuje od początku istnienia – czyli od 2009 roku.


Marta Seger
Członek Rady Fundacji

Od dzieciństwa w jej otoczeniu przewijały się zwierzęta.  Zamiłowanie do zwierząt spowodowało wybranie profilu klasy w liceum, a następnie uczelni oraz kierunku studiów. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich. Studia na tym kierunku pozwoliły jej szerzej spojrzeć na problemy bezdomności, znęcania się oraz złych warunków w jakich utrzymywane są zwierzęta, a także pozwoliły dostrzec jak niewiele ludzie wiedzą odnośnie postępowania ze zwierzętami. Współpracę  z Fundacją na Rzecz Zwierząt “Przytul Psa” rozpoczęła w 2015 w  i trwa ona do dziś.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)