ZARZĄD FUNDACJI:

fundacja na rzecz zwierząt, adopcje psów, adopcje kotówElżbieta Lipińska
Prezes Zarządu, Przewodnicząca Fundacji

Przez 11 lat związana była ze schroniskiem na Paluchu. Przez ten czas czy słota, czy upał, czy deszcz, czy mróz odwiedzała psiaki ze schroniska. Nieodłącznym jej towarzyszem był aparat fotograficzny, dzięki któremu uwieczniała wszystko co jest dobre i złe. Przez wiele lat prowadziła stronę internetową www.psy.warszawa.pl, która przysporzyła nie tylko dużo adopcji, ale również spowodowała, że coraz większe grono ludzi zgromadziło się wokół paluchowych zwierzaków. Z wykształcenia magister inżynier elektronik, absolwentka Politechniki Warszawskiej.


Agnieszka Ciborowska
Wiceprezes Zarządu Fundacji

W fundacji zajmuje się przede wszystkim marketingiem i zbieraniem funduszy na działalność statutową. Właścicielka firmy VALDANOS (wpwizard.pl) świadczącej usługi w zakresie tworzenia stron internetowych, pozycjonowania, organizacji szkoleń. Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Miłośniczka zwierząt i przyrody. Jej zainteresowania to przede wszystkim podróże, speleologia, turystyka górska, geografia i archeologia. Autorka trzech książek o tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych, które ukazały się nakładem wydawnictwa Helion. Twórczyni portali turystycznych, między innymi i-tatry.pl oraz santorini-more.com.


Jarosław Lipiński
Wiceprezes Zarządu Fundacji

Pomaga zwierzętom od lat i nigdy nie zostawia żadnego w potrzebie. Właściciel firmy DASAP (dasap.com.pl) zajmującej się importem i dystrybucją profesjonalnego sprzętu pomiarowego, testerów, kalibratorów i masztów teleskopowych oraz partner w firmie VALDANOS (wpwizard.pl) zajmującej się tworzeniem i obsługą serwisów internetowych, a także organizacją szkoleń związanych z tą tematyką. W życiu prywatnym miłośnik przyrody, lubi zwierzęta, a jego pasje to podróże, turystyka off-road, hiking, speleologia, nurkowanie, tenis. Autor trzech książek o tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych, które ukazały się nakładem wydawnictwa Helion. Twórca portali turystycznych, między innymi i-tatry.pl oraz santorini-more.com.


 RADA FUNDACJI:

fundacja na rzecz zwierząt, adopcje psów, adopcje kotówDanuta Wierzbicka
Przewodnicząca Rady Fundacji

Jest wolontariuszem Na Paluchu i od dawna pomaga zwierzętom. Bardzo przeżywa okrucieństwo ludzi produkujące cierpienie mniejszych braci na dużą skalę. Ma już kilka swoich psów, a wciąż przygarnia następne i oferuje domy tymczasowe potrzebującym. Cała rodzina czynne pomaga jej w tej misji pomagania zwierzętom. Jest niezwykle uczciwa, bezkonfliktowa i łagodna. Współpraca z nią to sama przyjemność. Z Fundacją na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa” współpracuje od początku istnienia – czyli od 2009 roku.


Marta Seger
Członek Rady Fundacji

Od dzieciństwa w jej otoczeniu przewijały się zwierzęta.  Zamiłowanie do zwierząt spowodowało wybranie profilu klasy w liceum, a następnie uczelni oraz kierunku studiów. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich. Studia na tym kierunku pozwoliły jej szerzej spojrzeć na problemy bezdomności, znęcania się oraz złych warunków w jakich utrzymywane są zwierzęta, a także pozwoliły dostrzec jak niewiele ludzie wiedzą odnośnie postępowania ze zwierzętami. Współpracę  z Fundacją na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa” rozpoczęła w 2015 w  i trwa ona do dziś.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki