Czym jest program e-pity?

Program E-pity służy do wypełniania deklaracji PIT i wysyłania ich do Urzędu Skarbowego za pośrednictwem Internetu.

Czy moje dane są bezpieczne?

Twoje dane są bezpieczne, ponieważ zapisywane są wyłącznie na Twoim komputerze. Nie istnieje żadna centralna baza, gdzie przechowywane są informacje o wszystkich użytkownikach e-pity. Dodatkowo w programie możesz ustanowić hasło dostępu do aplikacji oraz zaszyfrować całą bazę danych i wypełnione druki. Wszystkie dane podawane przez Ciebie przy korzystaniu z wersji on-line lub zapisu w „chmurze” przesyłane są na serwery w szyfrowanym protokole HTTPS (SSL 256 bit) gwarantowanym przez renomowaną międzynarodową firmę GeoTrust, wykorzystywanym również przez banki podczas transakcji internetowych.

W przypadku przechowywania danych w „chmurze” gwarantem bezpieczeństwa jest Google, z którym aplikacja e-pity została bezpiecznie zintegrowana.

Dzięki odpisom 1% podatku mogliśmy uratować wiele psich (i kocich) istnień… I tylko z Waszą pomocą będziemy mogli robić to dalej!

Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć. Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie… Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego prosimy – pamiętajcie o nas wypełniając swój PIT. Więcej o naszej działalności można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Czy mogę wysłać deklarację przez Internet?

Wszystkie deklaracje PIT dostępne w programie e-pity 2018 można złożyć elektronicznie do systemu e-Deklaracje.

KRS: 0000319418

Korzystając z poniższego rowziązania (klikając w link) przekażą Państwo 1% podatku na rzecz Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”.

Powyższy program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego. Korzystając z nich deklarujesz chęć przekazania 1% podatku dla Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie !

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski