LUTY 2024

W lutym do adopcji pojechały: Roki, Panczo, Riki. W sumie 3 psy. Dziękujemy Izie i Gosi za przeprowadzenie procesu adopcyjnego.
Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego !!!

W lutym dołączył do nas Enzo (wrócił z domu tymczasowego) oraz Bindi – mała, dwumiesięczna bezdomna suczka.

Dobrostan Fundacji na dzień 29 lutego 2024 to 66 psów oraz 4 koty. Psy przebywały w 3 płatnych hotelach i 4 domach tymczasowych), a koty w domu tymczasowym Fundacji.

Kontynuujemy akcje sterylizacji i czipowania w Prażmowie, Bogatkach i Wołominie. Szczególnie w okresie wiosennym te działania są dla nas priorytetowe.

Zarejestrowaliśmy w styczniu 18 spraw. Otrzymując zgłoszenia, jeśli nie możemy przyjąć zwierzaka z uwagi na przepełnienie hotelików, staramy się służyć radą, informacjami, a także pomóc finansowo. Opłacamy sterylizacje, leczenie i leki dla potrzebujących zwierzaków. Wspieramy dzikie koty przez kastrację i leczenie, pożyczamy klatkę do łapania ich w celu sterylizacji. Płacimy za profilaktykę szczeniaków ratowanych przez wolontariuszy, a także wspieramy zwierzęta właścicielskie ubogich, starszych ludzi.

Przyjęte w styczniu szczeniaki amstafiątka rosną zdrowo i już szukamy dla nich domów. Dziękujemy Hani, Mai, Tymkowi oraz ich Mamie za troskliwą opiekę i karmienie butelką.

Półroczne już szczeniaki Gonzo i Gambi, przebywające w domu tymczasowym Fundacji, urosły, są piękne, ale wymagające doświadczonego domu, który poradzi sobie z ich lękami. Na razie uczą się chodzenia na smyczy i czystości. Cieszymy się z ich postępów.

Nasze 4 koty w domu tymczasowym Fundacji są trudne do adopcji. To kaleka Xawery i 3 piękne kotki, wciąż półdzikie. Zapewniamy im godne i bezpieczne życie.

Niestety pożegnaliśmy Willego. Przybył do nas niewidomy, ze schroniska. Otrzymał 4 lata godnego życia, leczenie i dużo miłości. Wielkie podziękowania dla Izy za wspaniałą opiekę i serce dla tego uroczego staruszka. Będzie nam go brakowało.

Jak zwykle prosimy Was o wsparcie – możemy pomagać tylko dzięki Wam.

Prosimy też o domy stałe i tymczasowe  dla szczeniaków i dorosłych psiaków, gdyż hoteliki są przepełnione, abyśmy mogli pomagać następnym zwierzętom w potrzebie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.