Czy chcesz się dowiedzieć na co dokładnie został przeznaczony Twój 1% podatku?

Wypełnij poniższy formularz, a w deklaracji PIT w polu cel szczegółowy wpisz swój adres email – ten sam, który wpisałeś w poniższym formularzu.

Po otrzymaniu i spożytkowaniu Twojego 1% poinformujemy Cię o tym, kiedy i na co dokładnie został przeznaczony (np. leczenie weterynaryjne konkretnych podopiecznych, opieka w hoteliku, transport do nowych domów, akcja sterylizacji w danej miejscowości itp.) wraz z numerem i datą faktury.


  (np. Ustanów)


  (np. Urząd Skarbowy w Piasecznie)


  (na ten adres wyślemy informację, musi zgadzać się z adresem email zawartym w polu Cel Szczegółowy zeznania PIT - pozwoli to jednoznacznie zidentyfikować Twoją wpłatę)

  Uwaga!

  Rozliczenie z Urzędu Skarbowego zazwyczaj otrzymujemy w listopadzie danego roku. Nie wydajemy też na raz wszystkich zebranych pieniędzy, zatem informacja może pojawić się na Twoim koncie mailowym w 2022 roku.

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące akcji – prosimy o wysłanie wiadomości na adres a.ciborowska@przytulpsa.pl


  Dzięki odpisom 1% podatku mogliśmy uratować wiele psich (i kocich) istnień… I tylko z Waszą pomocą będziemy mogli robić to dalej!

  Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć. Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie… Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego prosimy – pamiętajcie o nas wypełniając swój PIT.

  Uzyskane z wpłat 1% podatku środki zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych codziennej działalności Fundacji Przytul Psa. Każda kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym zwierzętom, a w szczególności ratowanie bezdomnych psów i kotów.

  W tym:

  • zapewnianie im opieki oraz pomocy weterynaryjnej, sterylizacje, kastracje, szczepienia, transport
  • organizowanie i propagowanie akcji sterylizacji oraz znakowania zwierząt
  • organizowanie akcji edukacyjnych mających na celu uczulanie społeczeństwa na problem bezdomnych zwierząt
  • pomoc schroniskom i innym ośrodkom działającym na rzecz bezdomnych zwierząt

  Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski