MARZEC 2024

MARZEC 2024

W marcu do adopcji pojechał Petro oraz Barbi vel Pigwa. Bindi przeprowadziła się do domu tymczasowego, który być może będzie stałym. Trzymamy kciuki.
Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego !!!

W ostatnich dniach marca dołączył do nas staruszek Pawełek ze schroniska. Ma około 14 lat i chcemy podarować mu szczęśliwe dożycie. A może zdarzy się domek?

Dobrostan Fundacji na dzień 31 marca 2024 to 61 psów oraz 4 koty. Psy przebywały w 3 płatnych hotelach i 4 domach tymczasowych, a koty w domu tymczasowym Fundacji.

Kontynuujemy akcje sterylizacji i czipowania w Prażmowie, Bogatkach i Wołominie. Szczególnie dla kotów, w okresie wiosennym te działania są dla nas priorytetowe.

Zarejestrowaliśmy w marcu 8 spraw. Wśród wspomaganych psiaków jest przygarnięta przez wolontariuszkę Figa ze schroniska, która uległa wypadkowi oraz starszy pies Bandzior uratowany przez wolontariuszy i wydany do adopcji. Niestety, jak to ze starszymi zwierzakami bywa, dopadła go choroba i wymagał drogiej diagnostyki i leczenia. Jego starsi, ubodzy opiekunowie nie są w stanie pokryć powstałych kosztów. Pozostałe sprawy dotyczą sterylizacji oraz leczenia kotów i psów ratowanych przez wolontariuszy.

https://www.pomagamyzwierzakom.pl/przytulpsa-figa

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-bandzior

Przyjęte w styczniu szczeniaki amstafiątka wszystkie mają już domy !!! Donek pojechał aż do Szczecina. Warto było ponieść trudy podróży. Maluch zachowywał się wzorowo,

Półroczne już szczeniaki Gonzo i Gambi, przebywające w domu tymczasowym Fundacji, urosły, są piękne, ale wymagające doświadczonego domu, który poradzi sobie z ich lękami. Coraz lepiej chodzą na smyczy i coraz bardziej ufają. Cieszymy się z ich postępów. Szukamy dla nich domów stałych lub tymczasowych, w których socjalizacja przebiegnie dużo szybciej.

Nasze 4 koty w domu tymczasowym Fundacji są trudne do adopcji. To kaleka Xawery i 3 piękne kotki, wciąż półdzikie. Czekając na domy zapewniamy im godne i bezpieczne życie.

Jak zwykle prosimy Was o wsparcie – możemy pomagać tylko dzięki Wam.

Prosimy też o domy stałe i tymczasowe  dla szczeniaków i dorosłych psiaków, gdyż hoteliki są przepełnione, abyśmy mogli pomagać następnym zwierzętom w potrzebie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.