Jeżeli wypełnianie wielostronicowych formularzy PIT to “nie twój żywioł” możesz skorzystać z prostego w obsłudze, intuicyjnego kreatora PIT online, który “za rękę” poprowadzi Cię przez proces wypełniania zeznania rocznego (a raczej wypełni zeznanie za Ciebie na podstawie udzielonych odpowiedzi):

KREATOR PIT ONLINE – KLIKNIJ TUTAJ

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Kliknij w banner i rozpocznij proste i szybkie rozliczenie podatkowe – zupełnie za darmo:

  • rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT
  • odpowiedz na tylko proste pytania bez cytowania ustaw i języka prawnego
  • zapisz na dysku, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
  • wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

Kreator e-pity krok po kroku pomaga wypełnić deklarację podatkową PIT 2019. Wybiera właściwy formularz (PIT-36, PIT-37, inny), potrzebne dokumenty, wylicza podatek i wysyła PIT do Urzędu Skarbowego.

Z Programem e-pity 2019 online nie musisz znać się na podatkach, nie musisz też znać szczegółowo wszystkich zmian w PIT 2020 (za 2019). Wypełnisz swojego PIT-a za 2019 rok szybko i bezpiecznie – przez internet.

Program e-pity 2019 pozwala na wypełnianie ponad 40 deklaracji PIT 2019 w 2020 roku, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku.

Program e-pity najlepszy w Polsce

Program e-pity został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów. A przede wszystkim ponad 30 mln zadowolonych klientów. Program e-pity jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą liczbę deklaracji. Skalę działania najlepiej obrazuje fakt z 30 kwietnia 2019 roku, kiedy to system e-pity jednej doby rozliczył ponad 120 000 deklaracji, każdej jednej minuty wypełniano 83 PITy – 1,4 PIT na sekundę.

Z dedykowanym programem e-pity do rozliczania PIT online rozliczysz między innymi:

PIT-37 – Rozliczenie na zasadach ogólnych. Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

PIT-36 – Rozliczenie na zasadach ogólnych. Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach
ogólnych.

PIT-38 – Dochody kapitałowe.  Dochody z giełdy papierów wartościowych, udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

PIT-28 – Dochody rozliczane ryczałtowo. Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalności gospodarczej.

PIT-39 – Zbycie nieruchomości. Dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

PIT-36L – Działalność gospodarcza rozliczana liniowo. Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%.


Korzystając z powyższego kreatora wspierasz podopiecznych Fundacji na Rzecz Zwierząt “Przytul Psa”. Dziękujemy!!!


Możesz także skorzystać z drugiego programu do rozliczania PIT – PITAX:

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

 

This post is available in: plpolski