Lucek to nieduży psiaczek, niewidomy, zabrany ze schroniska, aby mógł czekać w godnych warunkach na lepszy los – na Dom.

Imię: Lucek to nieduży psiaczek, niewidomy, zabrany ze schroniska, aby mógł czekać w godnych warunkach na lepszy los – na Dom.
Numer: 33/2018
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Wampirek – 33/2018

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLucek to wspaniały psiak, bez wad. Jest średnim pieskiem, niezwykle przyjaznym i uległym. Kocha ludzi i uwielbia głaskanie i przytulanie. Niestety nie ma tego dużo. Przebywa w hoteliku, gdzie opiekunki muszą obsłużyć ponad 30 psów. Nie starcza rąk dla każdego.

Waży 13 kg i ma kilkanaście lat.

Lucek nie skarży się, poddaje się z pokorą temu co zgotował mu los. Jest niewidomy, jednak funkcjonuje jak widzący psiak. Poniżej zdjęcia ze spacerku. Uwielbia zwiedzanie świata, świetnie sobie radzi i grzecznie chodzi na smyczy. Chłonie zapachy i dźwięki, które dają mu dużo radości.

Obecnie ten przemiły psiak przebywa w hotelikowej klatce, pod Piasecznem i bardzo tęskni za prawdziwym domem.

Przez krótki czas Lucek mieszkał w domu tymczasowym, w Warszawie, w którym oceniono go, że jest psem idealnym. Niestety nie mógł zostać dłużej.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------