Nasz Bączek, obecnie Junior, ma cudowny dom. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość.

Przyjechał do nas z Wysokiego Maz. w bardzo złym stanie. Praktycznie nie chodził, jego przednie nóżki były krzywe i obolałe. Czołgał się lub kicał jak zając. Po krótkim pobycie w klinice przyjechał do domu tymczasowego i czekaliśmy na cud…

Cud się zdarzył. Pani Ania i jej rodzina przyjechali obejrzeć Bączka i pomimo kalectwa podjęli od razu decyzję  o przygarnięciu go. Prosiłam aby przemyśleli tę decyzję i obiecałam przywieźć pieska.

Tak się stało.

A oto wiadomość z nowego domu:
Przesyłam w załączniku kilka zdjęć naszego Juniorka . Junior jest teraz pieskiem bez żadnych problemów z chodzeniem, biega ,skacze bawi się z naszymi innymi zwierzakami. Jest sympatycznym i kochającym pieskiem. Dziękujemy serdecznie ,że dała nam Pani szansę na adopcję Juniorka”

Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy i życzymy całej Rodzince wszystkiego najlepszego. To wspaniałe, że tacy Ludzie są na tym, nie do końca, wspaniałym świecie.

https://przytulpsa.pl/psy/baczek-tolbi/

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.