Romeo – psiak spragniony miłości

Imię: Romeo – psiak spragniony miłości
Numer: 87/2016
Płeć: pies, sunia
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: – 87/2016

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plRomeo przyjechał do Fundacji w złym stanie – wyłysiały, wylękniony, z anemią. Teraz to zupełnie inny pies. Potrzebuje chwili aby się przekonać do obcych, ale jak zaufa to będzie przylepą dla swojego człowieka.

Romeo jest dużym psem (większy od wilczura). Z uwagi na gabaryt nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Dobrze się odnajdzie w domu z ogrodem (lubi być na powietrzu).
Długo czeka na odpowiedzialny dom, wierzymy że go w końcu znajdzie.

Historia Romea (oraz jego sióstr – Julii i Miki):

Znalazły się w schronisku, gdy odebrano je ich pani, osobie chorej psychicznie. Było tam dużo więcej psów wygłodniałych, chorych, zaniedbanych. Najpierw zabraliśmy Mikę, która wymagała natychmiastowej pomocy medycznej, w związku z wypadniętą pochwą.

Niedługo po zabraniu Miki dowiedzieliśmy się o tym rodzeństwu i ich cierpieniu. Pieski przywieziono do kliniki.  Julia, w podobnym stanie jak Mika, została natychmiast poddana operacji. Romeo, wyłysiały, pokryty strupami, z dramatyczną anemią musiał być poddany długiemu leczeniu.

Pieski obecnie przebywają razem w hoteliku. Są zdrowe, chodzą na spacery, są ufne i potrzebują tylko  jednego – prawdziwego domu.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski angielski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------