Białas Duży przyjechał do nas z Białasem Małym – dwa cudowne szczeniaki, które szybko znalazły domy.

Dużemu się nie udało. Zamieszkał na warszawskim Ursynowie w domu z ogrodem. Niestety właściciele myśleli, że adoptowali pluszową zabawkę. Nie nauczyli psa nic, nawet nie dotrzymali warunków umowy w zakresie szczepień, a on rósł, mężniał i zaczynał sprawiać kłopoty. I co wtedy? Po prostu go oddali.

Obecnie cudowny Hipster przebywa w domu tymczasowym pod Warszawą. Kasia wychowuje młokosa (Hipster ma obecnie 9 miesięcy) i uczy manier. Niestety nie może u niej zostać dłużej. Ma swoich kilka psów, które go nie tolerują.

Potrzebujemy miejsca dla tego ślicznego młodzieńca. Najlepiej aby osoba miała doświadczenie z psami, gdyż Hipster, jak każdy nastolatek, wymaga miłości, ale też zasad i ograniczeń.

NIE CHCEMY ABY HIBSTER TRAFIŁ DO HOTELIKOWEJ KLATKI – PRZEPROWADZKA Z DOMU DO KLATKI TO ZŁE ROZWIĄZANIE. PROSIMY O POMOC.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.