Nadzieja to suczka, którą lekarze ledwo odratowali. Dużo przeszła.

Imię: Nadzieja to suczka, którą lekarze ledwo odratowali. Dużo przeszła.
Numer: 67/2023
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Nadia Nadzieja – 67/2023

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzybyła do nas potwornie cierpiąca. Przemiła, przekochana.

Była wiejskim pieskiem, niewysterylizowana błąkała się po wsi. Nie wiemy ile razy rodziła, ale tym razem ciąża zamieniła się w koszmar. Prawdopodobnie pokrył ją duży pies. Jej macica tego nie wytrzymała, pękła. Być może dostała jakiegoś urazu, ale tego nam nie powie.

Chodziła w tym stanie po wsi, z rozdętym brzuchem, potwornie cierpiąca. Wreszcie zgłoszono ją do schroniska. To nie był koniec cierpienia. Zrobiono zabieg, ale… dyszała, gorączkowała, słabła.

Wolontariusze zgłosili ją do Fundacji, prosili o ratowanie psiny.

Przyjechała w nocy z 8 na 9 września. Od razu zajęli się nią lekarze. Otrzymała środki przeciwbólowe. Stwierdzono zapalenie otrzewnej, ogromną ilość płynu z krwią w brzuchu, anemię, ból nie do wytrzymania.

Otrzymała wszystko co potrzeba, w tym transfuzję, leki i wreszcie zabieg na cito. Okazało się m.in., że ma pęknięte jelito, które źle zaszyto wcześniej i trzeba było usunąć kolejny fragment. Usunięto też krew z brzucha, podano leki, kroplówkę.

Dzielna suczka przetrwała.

Obecnie już zdrowa, wesoła, uśmiechnięta przebywa w hoteliku w Piasecznie i szukamy dla niej domu. To mała psina, waży 7,7 kg. Na zdjęciach jeszcze obolała w lecznicy.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------