Ten śliczny piesek potrzebuje pomocy.

Jego los jest niepewny i nie jest bezpieczny.
Może ktoś da mu dom tymczasowy lub pomoże znaleźć dom. Z otrzymanej wiadomości wynika, że czasu ma niewiele.
Oto wiadomość:

„Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Kilka tygodni temu przybłąkał się do mnie psiak, zwykły kundel ale tak cudowny i mądry że nie mam serca oddac go do schroniska. Poprosiłam o pomoc lokalną Straż Ochrony Zwierząt , która szuka mu domu jednak na razie bez skutku.

Problem w tym że mieszkam w domu wielorodzinnym bez ogrodzenia, pies zamieszkał w pudełku na schodach co nie najlepiej wpływa na moje relacje z sąsiadami. Jednak najgorsze jest to że poczuł się zobowiązany do chronienia mojego i swojego terenu i mimo tego że nie jest agresywny na widok idących ludzi reaguje szczekaniem, podbiega do nich ( ogląda się manie i sprawdza czy ja widzę jaki jest dzielny) …czym oczywiście wywołuje panikę. Dzisiaj obszczekał i przestraszył małą dziewczynkę. Jestem zdesperowana.

Może państwo moglibyście mi pomóc, mieszkam w Chełmie, województwo lubelskie,  może jakiś dom tymczasowy, namiary na kogoś kto pomoże.  CSOZ szuka mu domu, ja też. Ale ja nie mogę go dłużej trzymać u siebie bo wcześniej czy później zawita do mnie policja. Błagam pomóżcie. ”

Jeśli ktoś zechce pomóc udostępnimy numer telefonu lub adres mailowy.

 

1

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.