Tak trudno odmawiać gdy widzi się cierpienie i przerażenie…

W schroniskach, na polach, w lasach, na drogach, dużo ich czeka na pomoc. Czasami ta przychodzi za późno…
W ostatnim okresie przyjęliśmy może za dużo piesków, ale wszystkie bardzo potrzebowały pomocy. Gdybyśmy odmówili…Lola zabrana ze schroniska z ostrym zapaleniem płuc by już nie żyła, Nuka z ogromnym guzem na nosie cierpiałaby w schronisku. Maleńki, czterokilogramowy Bączek dogorywałby w ciemnej komórce, 6  skrzatów ze schroniska wciąż czekałoby na pomoc (a tak 3 z nich już w nowych domach, reszta bezpieczna i syta), rodzinka z Płońska być może nie dożyłaby, koczując przy ruchliwej szosie, zabrania do schroniska w Chrycynnem. Malutki Kajtuś pozostałby na drodze, być może ulegając wypadkowi, a przejechana przez samochód Lenka umarłaby w bólu i strachu, Maska urodziłaby małe na działkach, Punia wciąż biegałaby głodna po polach bez jedzenia i schronienia, Zakochana Para cierpiałaby w schronisku rozłąkę i samotność, piękny Szarik /Gremlinek wegetowałby w strasznym schronisku (już ma cudowny d0m), a znerwicowany Cziko pewnie pozostałby w schronisku do końca swoich dni. To tylko niektóre psiaki przyjęte w ostatnim zimowym czasie.

Jesienne choroby fundacyjnych psiaków spowodowały uszczuplenie finansów, a wypadek Miśka też wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Alergiczny Bullik wciąż wymaga leczenia i drogiej karmy – 200 zł na miesiąc.

Max ze złamaną nogą czeka na drogą operację. Podobnie Nuka z guzem.

Wykonaliśmy sterylizacje szczennych suk – też nie można było odmówić. Tylko Maja,Gana i Basta łącznie z pobytem w klinice kosztowały prawie 2000 zł.

Koszty hoteli w grudniu wyniosły prawie 12 000 zł – 3000 zł – wciąż nie zapłacone.

Koszty klinik to ponad 11 000 zł – 9000 wciąż niezapłacone.

Prosimy Was o wsparcie naszych zwierząt by nadal mogły się czuć bezpiecznie w komfortowych hotelikach jakie im dedykowaliśmy.

Tylko dzięki Wam możliwa jest nasza działalność. Wszystkie pieniądze przeznaczamy na pomoc potrzebującym, pracujemy całkowicie charytatywnie.18 17 14 13 12 11 10 7 6 4 9 8 5 1 2 3 16 19 15

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.