Suzi i Argus to dwa cudne psy – zakochana para.

Otrzymaliśmy z prośbą o pomoc.
Prosimy Was wyślijcie wiadomość o tych psach gdzie tylko można…Suzi uratowana ze schroniska, w którym nie miałaby szans na adopcje (brak wolontariuszy), w razie choroby nie byłaby leczona. Suzi jest młoda – wiek maksymalnie 1,5 roku. Nie niszczy, nie wyje. Bardzo posłuszna, chętna do zabawy bez przerwy 🙂 zna już komendę siad i daj łapę 🙂 ogromnie inteligentna, człowiek dla niej to największa nagroda. Widać, ze szkolenie się sprawia jej dużo radości. Na pewno pies po przejściach po szybkich ruchach ręką się trochę boi, delikatnie kuli. Nie zauważyłam
agresji w stosunku do psów. Wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze, w razie konieczności daje znać ze chce na dwór piszcząc. Ogromnie pozytywna, w tej chwili raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, bo bardzo skacze, nawet przez przypadek może zadrapać albo przewrócić.
Obecnie przebywa w hoteliku. Aby przyjąć Suzi do swojej rodziny należy podpisać umowę adopcyjną. Informacje o Suzi pod nr 660 499 807.

Argus został uratowany ze schroniska, w którym nie miałby szans na adopcje (brak wolontariuszy), w razie choroby nie byłby leczony. Ma około 6 lat, ma stan zapalny stawów nadgarstkowych, nigdy już jego łapy nie będą „normalne”, da radę zaleczyć łapy tak by funkcjonował w miarę dynamicznie, ale nigdy wyleczyć do końca. Pies na pewno po ogromnych przejściach. W hoteliku, w którym przebywa szybko się otworzył, zaufał…do obcych nie jest bardzo przytulaśny, potrzebuje dłuższej chwili by się z kimś zapoznać 🙂 nie przejawia żadnej agresji, dominacji, zero negatywów. Pies z cudownym charakterem. Cechuje go dojrzała miłość do człowieka.

Szybko się meczy przez te łapy dlatego nie potrzebuje dużej ilości ruchu, nie nadaje się do budy czy na posesje…jego stawy nie zniosą więcej wilgoci długoterminowej.
Aby przyjąć Argusa do swojej rodziny należy podpisać umowę adopcyjną. Informacje o Argusie pod numerem 660 499 807.

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.