Śnieżka od poniedziałku już w nowym domu !

Mamy pierwsze informacje od Pani Justyny – dziękujemy serdecznie za przygarnięcie naszej ślicznotki. Wszystkiego najlepszego !!!Pani Justyna napisała: „. Dotarliśmy do domu bezpiecznie. Kotka na początku była niepewna, widać, że była zestresowana ale po dwóch godzinach już obwąchiwała wszystkie kąty i nawet zaczęła rozrabiać 🙂 Straszna przylepa z niej, chodzi za mną krok w krok i najchętniej cały czas by się przytulała. Jest cudna. Na sen na razie układa się na krześle pod stołem. Dziś idziemy z nią do weterynarza na podstawowe badanie + odrobaczanie, przy okazji już skontrolujemy też uszka.”

Rufus i Szysia powoli aklimatyzują się w domu tymczasowym. Są bardzo związane ze sobą. Chcielibyśmy aby poszły do jednego domu. To jednak będzie trudne.

Ze smutkiem wydamy je też osobno. To cudne. półroczne kociaki. Bardzo czyste, umiarkowanie energetycznie, przyjazne, garną się do człowieka. Rufus jest odważniejszy, Szysia troszkę nieśmiała.

Na zdjęciach Śnieżka w nowym domu i jej rodzeństwo jeszcze w klinice, po sterylizacji.

17 6 5 4 3 2 1

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.