Przychodzą do nas po przejściach, często chore i bardzo skrzywdzone.

W klinikach leczymy ich rany fizyczne, w hotelikach te, czasami większe, psychiczne.
Pod wspaniałą opieką odzyskują wiarę w człowieka i wtedy mogą iść do domów. Trwa to różnie, czasami nawet wiele miesięcy.Sonia, biszkoptowa piękność, którą przyjęliśmy w lutym br., sztywniała na widok człowieka. Ta piękna suka, dziś, po blisko pół roku całkowicie się otworzyła i wciąż robi postępy. Prosi o pieszczoty, cieszy się na widok człowieka i jest wspaniałym, zdyscyplinowanym psem.
Bezik szybko przeszedł metamorfozę ze strachulca w przytulaka i słodkiego urwisa. Aż dziwne, że ten młody kawaler wciąż nie ma domu.
Pixi i Dixi to dwa miniaturowe dzikuski, ale ich socjalizacja przebiega szybciej niż myśleliśmy. Maleńka Pixi chodzi na spacery bez smyczy, a jej przerażony synek Dixi, jeszcze szczeniak, już pokochał Ewę, spacery, do innych też powoli się przekonuje.
Sisi zrobiła się z zamkniętej, przerażonej istotki, wesołą czpiotką i przepada za zabawami i gonitwami.
Kulka zapomniała o swojej „mydelniczce” której nie chciała za nic opuścić i cieszy się drugą młodością. Jak szczeniak.
Omen, Pilot, Ginger i Tropiś bardzo szybko się zadomowiły. Wystarczyło im kilka dni.

Dziś mija tydzień od dnia przybycia Skarba, który przeżył ogromną traumę gdy zabrany ze schroniska do prawdziwego domu musiał się znowu przeprowadzić – tym razem do hotelu.
Mam jednak dobrą wiadomość. Skarb już wchodzi sam do klatki, coraz rzadziej szczeka w nocy, a na widok Ewy kręci ogonem. Jest bardzo grzeczny na spacerach i wybiegu. Wykonuje komendy. Jesteśmy szczęśliwe, że zapomina o tym co było i… 6 długich latach w schroniskowej klatce. Ma to szczęście, że ostatnie lata będą lepsze, a nieudana adopcja spełniła swoje zadanie – tak miało być.
Kochamy Skarba, kochamy wszystkie psiaki i chcielibyśmy aby nasza komfortowa poczekalnia przyniosła im wspaniałe domki i szczęście.
Prosimy Was o wsparcie i pomoc w znalezieniu kochających właścicieli dla naszych podopiecznych.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.