Pogoda i pora roku stanowią prawdziwy dramat dla bezdomnych zwierząt.

Wszystkich nie przygarniemy, ale musimy im pomóc, chociaż trochę. Możemy to zrobić tylko razem. Kulce już pomogliśmy, wygrzewa się na kanapie w hoteliku i wychodzi na bardzo krótkie spacerki. Jest bardzo delikatna. Dziś jeszcze o kilku innych pieskach, które czekają na pomoc. Oto Kulka na spacerze.Ewa napisała: „ona nie chce wychodzić na dwór, a jak już ją wyniosę to zaraz zwiewa pod drzwi i chce do środka.”

Na kolejnych zdjęciach piesek z Mińska i warunki w jakich żyje. On jest pierwszy w kolejce. Ale czy uda się go złapać? Jest bardzo płochliwy. Jeśli się powiedzie to 17.12 przywieziemy go do kliniki. Trzymajcie kciuki mocno.

Niżej widzimy zagłodzonego pieska z Nowego Miasta nad Pilicą. To kolega Kulki. Jej się udało,a on wciąż czeka na pomoc…

Złotka z Ciechanowca też czeka. Malwina napisała: „Zwracam się z ogromną prośbą o udostępnienie przemiłej sunieczki. Roboczo dałam jej na imię Złotka. Psina mieszka na ulicy! Nie mam jak jej pomóc, poza dokarmianiem. Mam dwa swoje psy i finansowo też bywa ciężko. Sunia jest malutka i przyjaźnie nastawiona do ludzi i zwierząt. Nieco utyka i ma multum pcheł, kilka kleszczy udało mi się jakoś mało profesjonalnie wyciągnąć. Błagam o pomoc dla niej, jest zimno już i pada deszcz. Lada dzień spadnie śnieg, a my nie mamy gdzie jej umieścić. Nie ma tu żadnych dt, to nie jest rozpowszechnione. Marznie leżąc na ziemi. To naprawdę przemiły psiak i nie zasługuje na taki los. Potrzeba mu kochającej osoby, która go nie zostawi bo widać, że sunia się bardzo szybko przywiązuje i wręcz łaknie kontaktu z człowiekiem! Siedzi i czeka aż się do niej przyjdzie. Złotka przebywa obecnie w Ciechanowcu, woj. podlaskie, ale nie jest to zbyt miłe miasto dla zwierzaków bo mało kto zwraca na nie uwagę. Sąsiedzi ją przeganiają, nikt nie chce pomóc. Gmina nie interesuje się problemem bezdomności. To nie pierwszy pies skrzywdzony przez ludzi, ale może jeden z pierwszych w okolicy którym uda się pomóc! Proszę ratujcie! Pilnie potrzebny dom tymczasowy, awaryjny, cokolwiek! Każdy rodzaj pomocy mile widziany. tel. 730 262 333.”

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.