Na pomoc czeka wciąż bardzo dużo bezdomnych zwierząt.

Ratujemy nie tylko te znalezione na ulicy, czasami trudno ustalić czy pies ma właściciela i niepilnowany po prostu wybrał się na wycieczkę. Pomocy potrzebują również te w schroniskach, z małą szansą na adopcję. Za kratami, zapomniane, niewidoczne i bardzo cierpiące z tęsknoty za swoim człowiekiem.
Z dalekiego schroniska przyjęliśmy dwa urocze psiaki Balbinkę i Kosmę. Ona szybko znalazła domek, on jeszcze czeka. Jest super psiaczkiem i do tego cudnym. Malutki szorściak w typie yorczka. Chcemy kontynuować tę akcję i po adopcji zabierać następne psiaki.  Już kolejne dwa jadą ! Ostatnio przyjęliśmy Sarę (biało czarna, duża sunia wyrzucona przez właścicielkę)i jej kompana ze schroniska rudego Rufiego. Oba pieski czekają na domy. Przyjęliśmy też Lilę z Palucha, oddaną po 5 latach od adopcji i zdarzył się cud!  W hoteliku była tylko 4 dni. Znalazła cudowny w dom we Wrocławiu. Zamieszczam zdjęcie z nowego domu, z kąpieli w Odrze. Do adopcji poszedł Gucio. Pomimo niepełnosprawności rodzinka z Piaseczna wybrała jego. Pokochali go z wzajemnością. Zdjęcia wkrótce. Domek ma też nasza kotka Misia, która przybyła do nas z kociakami na początku roku. To urocze stworzenie zamieszkało ze wspaniałą Rodzinką w pobliskim Antoninowie. Czekamy na zdjęcia.

Chcieliśmy pomóc  chorej, maleńkiej koteczce z Konstancina. Lekarze walczyli o jej życie. Nie udało się. To bardzo smutne, ale czasami nie można wygrać z losem.

Niestety z adopcji wracają dwa kociaki, adoptowanie  jako  maluchy, a teraz roczne, rudy Rufus i srebrzysta Szysia… konflikt z dziećmi…

Z nieudanej adopcji wróciła Kaja… prześliczna ruda sunia z Wysokiego Mazowieckiego.

Na adopcję wciąż czeka Psotka – mała, biało czarna koteczka z Konstancina.

Po adopcji Gucia, na dom wciąż czeka jego kolega , roczny Morgan. Ból rozstania z przyjacielem był mniejszy dzięki wesołym szczeniakom, które też czekają na domy. Zdjęcia.

Przyjmujemy pod opiekę Fecika, małego, starszego, bezdomnego psiaczka.

Możemy pomagać następnym pod warunkiem adopcji obecnego podopiecznego lub sponsora na hotelik.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.