Morelka pozdrawia z nowego domu !

Przyjechali do kolorowego hoteliku i wybrali ją. Dziś otrzymaliśmy zdjęcia i informacje. Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy. Wszystkiego najlepszego !Pani Karolina napisała:
„Załączam zdjęcia z pierwszych dni. Z kotami widzę nie będzie łatwo i szybko. Zauważyłam też,że co do jedzenia jest bardzo towarzyska. W domu sama nie wcina za chętnie ale jak owczarek jest od razu podchodzi i zjada z nim na dworzu.
Jedyny jej minusik całych jej plusików to skakanie z radości. bardzo to miłe, ale i męczące. Wystarczy ją zostawić 5min na dworzu z psem i jak się pokażę na horyzoncie od razu biegnie, merda kuperkiem i skacze zahaczając pazurkami… Już mi zdewastowałą 2 pary legginsów. Nie mam pojęcia jak się tego u niej wyzbyć… Tyłem odwracanie nic nie pomaga, a jak krzyknę to się kuli, merdając dalej ogonem i ledwo się odwrócę a już czuję ją na sobie. Pies Torpeda 🙂
Jesteśmy na etapie wprowadzania tresury i idzie póki co opornie, eoli się przytulić 🙂
Będziemy się odzywać z czasem, zdamy relację po świętach jak jej zachowanie do dzieci 🙂
Pozdrawiamy cieplutko.
Karolina i Morelka 🙂

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.