Łatka i Łatek dwa cuda szukają domków.

Łatka i Łatek to chyba rodzeństwo, bardzo się lubią i pilnują wzajemnie. Jeszcze kilka dni temu w zimnym, schroniskowym boksie, dziś już w ciepełku. Doskonale wiedzą do czego służy kanapa. Za kilka dni pojadą do domków tymczasowych.Łatka cudna dziewczynka w gustownej koszulce jest odważniejsza od swojego braciszka, na przywitanie wesoło macha ogonkiem wpatrując się wielkimi ślipkami w człowieka. Sunia jest malutka 6-7 kg, młodziutka, wesoła i uwielbia przytulanie. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana i odrobaczona.

Łatek to bardzo nieśmiały chłopczyk – na razie jest wystraszony i potrzebuje troszkę spokoju żeby odnaleźć się w nowej sytuacji. Łatuś jest malutki i tak uroczy że topi serce, jest też wysterylizowany i chyba chwilowo mocno zestresowany tym wszystkim. Jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Oba psiaczki zachowują czystość. Szukamy dla nich kochających domków.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.