Dziękujemy gorąco naszym Darczyńcom. Tylko dzięki Wam wciąż jesteśmy i działamy.

Od początku roku wzięliśmy pod opiekę 79 psów i 5/7 kotów, coraz więcej jest takich, które są, i są, i są… a my chcemy pomagać kolejnym w potrzebie. To ogromny problem. Obecnie mamy w hotelach 49 psów i 6 kotów w domu tymczasowym, w Fundacji. W tym miesiącu ponieśliśmy znowu ogromne wydatki, chociaż mniej wydaliśmy na karmę.Zakupiliśmy jej więcej w październiku, a ponadto otrzymaliśmy dary ze sklepów: Real/Warszawa Wola i TopMarket/Zalesinek. Dziękujemy! Mieliśmy za to ekstra duży wydatek za interwencję dotyczącą dręczenia psa. Koszt interwencji, którą przeprowadziło Pogotowie dla Zwierząt wyniósł ponad 1000 zł. To dużo, ale psiak jest już bezpieczny i przebywa w nowym domu.

Nie pobieramy wynagrodzeń, pracujemy charytatywnie, jednak musimy korzystać z płatnych usług innych. Ci, z którymi współpracujemy, stosują dla nas specjalne stawki, a czasami rezygnują z części wynagrodzenia. To grupa wspaniałych Osób, dla których praca ze zwierzętami jest pasją i przyjemnością. Ogromne dzięki i szacunek dla Was.

Największe wydatki w listopadzie to:

Hotele – 10093,86 zł
Lecznice – 5000,98 zł
Karma – 960,07 zł

W sumie wydaliśmy prawie 20000 zł. To gigantyczna kwota dla tak małej organizacji jak nasza.

Popatrzcie na fotki. To dla Was te uśmiechnięte mordki w podzięce za wszystko co robicie. Bez Waszej pomocy nie byłyby takie radosne. Bądźcie z nami i naszymi podopiecznymi.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.