Daisy przyjechała do nas ze schroniska w 2018 roku. To był wrak psa…

Zamieszkała w hoteliku, gdzie otrzymała socjalizację i troskliwą opiekę. Dziś potrzeba jej czegoś więcej. Potrzebny dom, który dokończy dzieło rozpoczęte w hoteliku i doprowadzi ja do prawdziwego życia.

Oto opis jaki otrzymaliśmy od obecnej opiekunki: „Daisy ma się chyba dobrze. Ładnie chodzi na smyczy, choć jest psem trochę lękliwym. Lubi spacery, choć czasem jak jedzie głośniejszy samochód, lub coś się zatłucze to się płoszy jeszcze i pewnie taka jej natura.
W domu grzeczna, nie niszczy, nie brudzi. Do spokojnego domu jak najbardziej może iść. W związku z tym że jest lękliwa nie dałabym jej na spacer z dzieckiem, nie jest psem do pilnowania podwórka ( taki tel. o nią miałam). Delikatna sunia do kochającego domu. Bez cienia agresji. Może mieszkać z innymi zwierzętami.”

Jeśli ktoś chciałby pomóc tej suni i podarować jej dom stały lub tymczasowy, to proszę dzwonić pod nr: 503069502. My oferujemy każdą pomoc.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.