Barry, Oki/Okruszek spod Wrocławia, Fruzia, Beza, Farcik – najnowsze informacje.

Wczoraj był wielki dzień Barrego. Pojechał do Domu w Warszawie. Zamieszka z Panią Moniką, w jej małym mieszkanku i będą tylko dla siebie. Pokochała go od pierwszego spaceru. Trzymajcie kciuki. Wszystkiego najlepszego! Oki po operacji złamanej nóżki czuje się lepiej. Przez kilka dni bardzo martwiliśmy się.Miał obrażenia wewnętrzne po wypadku komunikacyjnym i nie załatwiał się. Ale już jest dobrze. Szukamy dla niego domu tymczasowego aby mógł dochodzić do pełnego zdrowia.

Fruzia też przeszła bardzo poważny zabieg. USG wykazało ogromny guz w jamie brzusznej. Wywodził się ze śledziony, objął część trzustki i rozpychał narządy wewnętrzne. Dlatego jej brzuszek był tak wzdęty. Guz został usunięty wraz ze śledzioną i częścią trzustki. Fruzia czuje się dobrze, odmłodniała i wypiękniała. Co dalej? Z pewnością czeka ją wiele miesięcy dobrego życia bez cierpienia, ale złośliwy guz za jakiś czas może się odezwać.

Beza po sterylizacji dołączyła do Bobika i razem baraszkują w domu tymczasowym u Agnieszki.

Kotek Farcik, cudowny, ogromny kot podrzucony Pani Joli z Woli Wągrodzkiej już jest po sterylizacji. Święta spędzi w domu tymczasowym w siedzibie Fundacji. Jest niesamowitym przytulakiem i traktorem. Czeka na dom.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.