Pomóż zabezpieczyć przed kleszczami naszych podopiecznych.

Aby pomóc zabezpieczyć naszych podopiecznych przeciw kleszczom kliknij w link do zbiórki (https://www.siepomaga.pl/przytulpsa-kleszcze) lub wyślij SMS na numer 72365 o treści S6272 – koszt 2,46 brutto (w tym VAT).Chociaż kleszcze atakują psy przez cały rok, to wiosną i jesienią zbierają największe żniwo. Pomimo różnych zabezpieczeń, czasami nie da się uniknąć choroby – babesziozy. Jej pierwszy symptom to brak apetytu, osłabienie, apatia, a z każdą godziną jest gorzej. Gdy się zauważy objawy za późno, to uszkodzenia narządów są już takie duże, że psiaka nie można uratować. Szczególnie niebezpieczna jest kolejna babeszioza. Dlatego psy, które przeszły tę chorobę, powinny być zabezpieczane i chronione szczególnie dobrze.

Pod opieką naszej fundacji przebywa obecnie ponad 60 psów. Opieka nad zwierzakami to ogromny wydatek, musimy również znaleźć środki na zabezpieczenie przeciw kleszczom. Wszystkie nasze psy muszą otrzymać co miesiąc kropelki na kark, ale te, które już chorowały, pragniemy zabezpieczyć środkiem dającym 100% ochrony. Jest już obecnie kilka takich preparatów na rynku, m.in. Bravecto. Ten lek wystarczy na 3 miesiące i kosztuje ok. 100 zł dla średniego psa.

Aby na 3 miesiące zabezpieczyć 10 psów, które już chorowały na babesziozę, potrzeba 1000 zł. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszych zwierzaków w tej ważnej kwestii zdrowia – lepiej zapobiegać niż leczyć, gdyż unikamy cierpienia, stresu i dużych kosztów. Kropka, Solo, Nula, Figa, Kacper i Hektor chorowały na babesziozę i czekają na pomoc!

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha