Szogun – piękny, skrzywdzony pies, który wciąż ma problem z zaufaniem ludziom.

Imię: Szogun – piękny, skrzywdzony pies, który wciąż ma problem z zaufaniem ludziom.
Numer: 66/2020
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Szogun – 66/2020

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTo jeden z 5 dzikusów, które trafiły do nas na prośbę wolontariuszy. Niestety albo schronisko wywarło zły wpływ na ich psychikę, albo urodziły się bezdomne i długo nie miały kontaktu z człowiekiem, stąd strach przed nim.

Szogun przebywa w kojcu, w hoteliku. Ma ograniczony kontakt z opiekunem, który go karmi, wyprowadza na większy wybieg, daje przysmaki, rozmawia. Jego towarzyszem jest obecnie Polonez, podobnie wycofany. Bardzo się lubią biegają po większym wybiegu. Spacery są niemożliwe – nie dają zapiąć smyczy.

Co dalej? Szukamy miejsca gdzie Szogun otrzyma odpowiednie zaangażowanie opiekuna, pracę, leki. To młody i piękny psiak.  Wciąż szukamy.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: plpolski deniemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------