Oczko pozdrawia ze swojego domu :)

Przeczytajcie relację Pani Karoliny, która adoptowała od nas naszego niewidomego podopiecznego i przekonajcie się że warto adoptować zwierzaka

„Od pewnego czasu z mama planowaliśmy adopcje psa. Już kiedyś mieliśmy dużego psa- owczarka niemieckiego który był cudownym psem I zaczeło nam brakować zwierzecia w domu. Strone fundacji znalazłam przez przypadek I nagle zobaczyłam tego cudownego wesołego psa. Decyzja o adopcji Oczka była najlepsza decyzja. Może I jest to pies niewidomy ale wogóle tego nie widać. Zachowuje się jak normalny zdrowy pies, a co najważniejsze daje nam tyle miłosci I uczucia że nawet nie da się tego opisać. Jest to bardzo mądry pies I co najważniejsze wkoncu szczęśliwy! I mimo swojej niepełnosprawności jest cudowny. Naprawde warto adoptować psa bo bedzie to najlepszy przyjaciel.”.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha