Nasi wyjątkowi podopieczni – Tolek

Był wolnym, bezdomnym psem. Nocował na trawie, jadł byle co. Jedni go przepędzali, inni karmili i  tak mijał dzień za dniem. Gdy przyszła zima i nastał czas wyjątkowo trudny dla bezdomnych, wolontariusze zgłosili Tolka do Fundacji.

Przyjęliśmy go najpierw do kliniki, a potem do hoteliku. Jest bezpieczny, najedzony, wygłaskany, ale wolność zamienił na hotelową klatkę, w której spędza sporo czasu. Czy jest szczęśliwy?

Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł wybiegać się do woli. Tolek jest energetycznym psiakiem, lubi pobiegać, poszczekać i czuć się gospodarzem. Opiekuna pokocha swoim całym, wielkim sercem w małym ciałku. Jest kochanym urwisem, który chwyta za serce.

Tel. 503069502

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.