Doświadczony przez los Herman czeka na dom…

Herman został zgłoszony, gdy wolontariusze zobaczyli go w schronisku w dramatycznym stanie. Przybył do placówki cierpiący – widok był wstrząsający. Niestety w schronisku nie mógł liczyć na pomoc medyczną. Jedynie go wykastrowano…

Uszkodzone oko, pokrzywione nogi, cierpiący, wychudzony, brudny… Otrzymaliśmy zgłoszenie i zdjęcia. Pomimo przepełnienia, podjęliśmy decyzję o ratowaniu psa. W klinice biedak został poddany badaniom. Zwichnięte biodro powoduje ogromny ból z powodu ucisku na nerw. Po konsultacji ortopedycznej wyznaczono termin operacji tak szybko, jak to było możliwe

Nie wiadomo, co spotkało Hermana. Czy ktoś go skatował? Czy uległ tragicznemu wypadkowi? Na te pytania nie znajdziemy odpowiedzi. On nam nie powie. Jedno jest pewne – ma za sobą długie cierpienie.

Prosimy o wsparcie Hermana. Szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego, w którym, po pobycie w szpitalu, będzie mógł dochodzić do pełnego zdrowia.

Zobaczcie jak ten doświadczony przez los psiak potrafi cieszyć się życiem

Tel. 503 069 502

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-herman

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.