Żeby pomagać kolejnym pieskom musimy mieć miejsce i fundusze – muszą być adopcje. Jest ich za mało.

A pieski mamy wspaniałe – oto jeden z nich Szari. Jest już z nami długo. Dlaczego? Tego nikt nie wie. Może dlatego, że chyba nie jest specjalnie fotogeniczny. W rzeczywistości jest cudny.

SZARI – radosny psiak w większe i mniejsze kropki i cętki. Trochę łat, trochę kropek, nadgryzione przez psiego kolegę ucho, a do tego cudne, zdziwione oczy. Wzrost niewielki, do pół łydki, dłuższy niż wyższy. Poza tym ogromne pełne miłości serce, a w każdym spojrzeniu obietnica dozgonnego oddania. Szari jest pieskiem dorosłym o wspaniałym, łagodnym charakterze. Jest grzecznym, czystym pieskiem, nie sprawiającym żadnego kłopotu. Szari bardzo potrzebuje domu, bardzo chce być wreszcie czyjś. Tel. w sprawie adopcji Szariego: 516 034 615

Niedawno przybyła do nas przepiękna labradorka Carmen. Mamy nadzieję, że szybko zaskarbi sobie czyjeś serce i zwolni miejsce dla kolejnego z potrzebujących psiaków.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha