Żeby pomagać kolejnym pieskom musimy mieć miejsce i fundusze – muszą być adopcje. Jest ich za mało.

A pieski mamy wspaniałe – oto jeden z nich Szari. Jest już z nami długo. Dlaczego? Tego nikt nie wie. Może dlatego, że chyba nie jest specjalnie fotogeniczny. W rzeczywistości jest cudny.

SZARI – radosny psiak w większe i mniejsze kropki i cętki. Trochę łat, trochę kropek, nadgryzione przez psiego kolegę ucho, a do tego cudne, zdziwione oczy. Wzrost niewielki, do pół łydki, dłuższy niż wyższy. Poza tym ogromne pełne miłości serce, a w każdym spojrzeniu obietnica dozgonnego oddania. Szari jest pieskiem dorosłym o wspaniałym, łagodnym charakterze. Jest grzecznym, czystym pieskiem, nie sprawiającym żadnego kłopotu. Szari bardzo potrzebuje domu, bardzo chce być wreszcie czyjś. Tel. w sprawie adopcji Szariego: 516 034 615

Niedawno przybyła do nas przepiękna labradorka Carmen. Mamy nadzieję, że szybko zaskarbi sobie czyjeś serce i zwolni miejsce dla kolejnego z potrzebujących psiaków.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc