Wczoraj odwiedziłam Kolorowy Hotelik po dłuższej przerwie. Jestem pod wrażeniem.

Byłam zaszokowana przemianą Szarii i Bety – obie dzikuski są coraz bardziej ufne i miłe. Szaria już nie szczeka przeraźliwie, podchodzi i daje się głaskać. Beta, która panicznie czmychała na widok ludzi i psów zaczyna swobodnie funkcjonować w stadzie. Po raz pierwszy ją głaskałam. To wspaniałe wieści.

Rudek czyli Franio i Snapi miały być agresywne do ludzi i psów. Nie ma w nich ani śladu agresji. Są pro ludzkie, towarzyskie, po prostu radosne przytulaki.

Dużo radości sprawił nam niewidomy Snapuś, gdy dał pokaz zabawy z piłeczką. Bez oczu też można być szczęśliwym i korzystać z życia. Obejrzycie filmik:

Niewidomy Oczko po wizycie u fryzjera to prawdziwy przystojniak. Lubi się bawić i biegać, ale przepada też za mizianiem na kolankach.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc