W tym roku przyjęliśmy do Fundacji 31 psów i 11 kotów. Do adopcji wydaliśmy 14 psów i 6 kotów. To udane adopcje – dziękujemy.

Nadal pod naszą opieką pozostaje (z tegorocznych przyjęć) 10 psów w hotelikach, a w domach tymczasowych 7.

Niestety hotelikowe  miejsca zajmują aż 42 psy z lat ubiegłych. Część z nich to zwierzęta kalekie i chore lub bardzo stare. Jednak największy problem stanowią te psy, które pomimo długiego czasu socjalizacji wciąż nie są gotowe do adopcji.

Hoteliki są przepełnione, a koszt utrzymania bardzo duży. Dlatego liczymy na Waszą pomoc w postaci domów tymczasowych. Kolejka psów do przyjęcia się wydłuża.

 

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc