Rumba szła wzdłuż drogi w bardzo mroźną, zimową noc…

Gdy zatrzymaliśmy samochód podeszła powoli, ale bez wahania. Była wynędzniała, słaba i sprawiała wrażenie, że nie przetrwa tej nocy jeśli jej nie pomożemy. Zresztą nie mogliśmy odmówić – wskoczyła do samochodu…

W klinice stwierdzono wielki guz w jamie brzusznej, a wiszące guzy na sutkach wyglądały przerażająco. Lekarz brał pod uwagę operację, ale również możliwość decyzji o niewybudzaniu. Jednak okazało się lepiej niż być mogło. Wycięto dziesięciocentymetrowy guz na jajniku, zrobiono mastektomię.

Wybudziła się bez problemu i szybko stanęła na nogi. W klinice pozostała kilka dni z uwagi na duże  mrozy, a hotelik oferował jej miejsce zewnętrzne, z uwagi na jej rozmiary.

Jest idealnym psem. Świetnie dogaduje się z małą suczką – rezydentka kliniki.

Zamieszka w hoteliku u Pani Izy – 516034615.

Jej wiek nie rokuje szybkiej adopcji, ale wierzymy, że znajdzie się Ktoś kto pokocha tę starszą panią, nadal urodziwą, o wspaniałym przyjacielskim charakterze. A wtedy z pewnością pojawi się uśmiech na jej smutnej psiej twarzyczce.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha