Niestety są też złe wiadomości. Wafel wraca…

Pomimo, że wiadomości z jego domu były bardzo dobre, nowi właściciele oddają go z powodów rodzinno-zawodowych.

Wafelek nie ma szczęścia. 3 razy zmieniał dom tymczasowy, a teraz traci dom. Prosimy o pomoc. Ten wspaniały pies nie powinien trafić do hotelu, gdyż przeżyje wielką traumę. Szukamy dla niego domu tymczasowego, a najlepiej stałego.

„Wafel jest psem z wyglądu i charakteru w typie rasy Border Collie. Umie się zachować w domu, utrzymuje czystość, jest cichy i nie niszczy rzeczy. Na spacerze podąża za człowiekiem, a na zawołanie momentalnie przybiega. Kocha każdą osobę i jest oddany, szczególnie swojemu właścicielowi. Jest w stanie zrobić dla niego wszystko, co na spółkę z jego wysoką inteligencją może zaowocować udaną współpracą na torze agility, sztuczkami, czy po prostu zgranym życiem. Uwielbia leżeć na kanapie czy łózku, szczególnie gdy ktoś go głaszcze i lubi też pobiegać na dworze. Idealny dla ludzi o średniej aktywności. Względem innych psów jest wybiórczy, lecz generalnie lubi mniejsze, zrównoważone i wesołe psy oraz suczki. Nigdy pierwszy nie wejdzie w konflikt, woli niebezpieczną sytuację bądź psa ominąć szerokim łukiem. Sierść ma łatwą w pielęgnacji.„

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.