Niestety adopcja Filipa to jedyna dobra informacja z ostatnich dni. Wciąż mamy kolejne dramatyczne zgłoszenia.

Szczeniaki z miasta Ryn – Warmińsko-mazurskie. Są w  dramatycznej sytuacji. Wśród stada głodnych psów muszą walczyć o przetrwanie. Jednak jest jeszcze coś gorszego. Zdziczeją jeśli zostaną. Gorąca prośba o pomoc w postaci domów tymczasowych i stałych. Otrzymałam informację, że starsze psy są sukcesywnie sterylizowane przez  miejscowego weterynarza.

Wołanie o pomoc: „Mamy do oddania 5 szczeniaków W WOJEWÓDZTWIE WARMIуSKO MAZURSKIM W MIEJSCOWOŚCI RYN – jeśli jest problem z dojazdem, możemy dowieźć pieska. Niestety włściciel nie radzi sobie z całą… sytuacją…, na terenie jego gospodarstwa przebywa ok. 15/20 psów. Zaleleży nam uratowaniu życia tych najmniejszych, ponieważ dorosłe psy nie dopuszczają… ich do jedzenia, więc szczeniaczki głodują…:( Boimy się, że jeśli zostaną… na terenie gospodarstwa, nie przeżyją… zimy i umrą… z mrozu i głodu:( . Kontakt tel. 516 233 942 / alicja21031992@wp.pl

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.