Niestety adopcja Filipa to jedyna dobra informacja z ostatnich dni. Wciąż mamy kolejne dramatyczne zgłoszenia.

Szczeniaki z miasta Ryn – Warmińsko-mazurskie. Są w  dramatycznej sytuacji. Wśród stada głodnych psów muszą walczyć o przetrwanie. Jednak jest jeszcze coś gorszego. Zdziczeją jeśli zostaną. Gorąca prośba o pomoc w postaci domów tymczasowych i stałych. Otrzymałam informację, że starsze psy są sukcesywnie sterylizowane przez  miejscowego weterynarza.

Wołanie o pomoc: „Mamy do oddania 5 szczeniaków W WOJEWÓDZTWIE WARMIуSKO MAZURSKIM W MIEJSCOWOŚCI RYN – jeśli jest problem z dojazdem, możemy dowieźć pieska. Niestety włściciel nie radzi sobie z całą… sytuacją…, na terenie jego gospodarstwa przebywa ok. 15/20 psów. Zaleleży nam uratowaniu życia tych najmniejszych, ponieważ dorosłe psy nie dopuszczają… ich do jedzenia, więc szczeniaczki głodują…:( Boimy się, że jeśli zostaną… na terenie gospodarstwa, nie przeżyją… zimy i umrą… z mrozu i głodu:( . Kontakt tel. 516 233 942 / alicja21031992@wp.pl

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc