Niestety adopcja Filipa to jedyna dobra informacja z ostatnich dni. Wciąż mamy kolejne dramatyczne zgłoszenia.

Szczeniaki z miasta Ryn – Warmińsko-mazurskie. Są w  dramatycznej sytuacji. Wśród stada głodnych psów muszą walczyć o przetrwanie. Jednak jest jeszcze coś gorszego. Zdziczeją jeśli zostaną. Gorąca prośba o pomoc w postaci domów tymczasowych i stałych. Otrzymałam informację, że starsze psy są sukcesywnie sterylizowane przez  miejscowego weterynarza.

Wołanie o pomoc: „Mamy do oddania 5 szczeniaków W WOJEWÓDZTWIE WARMIуSKO MAZURSKIM W MIEJSCOWOŚCI RYN – jeśli jest problem z dojazdem, możemy dowieźć pieska. Niestety włściciel nie radzi sobie z całą… sytuacją…, na terenie jego gospodarstwa przebywa ok. 15/20 psów. Zaleleży nam uratowaniu życia tych najmniejszych, ponieważ dorosłe psy nie dopuszczają… ich do jedzenia, więc szczeniaczki głodują…:( Boimy się, że jeśli zostaną… na terenie gospodarstwa, nie przeżyją… zimy i umrą… z mrozu i głodu:( . Kontakt tel. 516 233 942 / alicja21031992@wp.pl

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha