Marcel Sabat poleca do adopcji Tolka

Marcel Sabat poleca do adopcji Tolka!

Tolek to świetny psiak, mały dominatorek o uroczym łobuzerskim usposobieniu. Kocha ludzi i niewątpliwie odwzajemni się wielką miłością i przywiązaniem.
Jest wykastrowany, zaczipowany , gotowy do adopcji. Uważamy, że lepszy byłby dla niego dom z ogrodem, którego będzie świetnym obrońcą. Mieszkał przez jakiś czas w bloku, ale źle znosił zostawianie w domu, gdy właściciel wychodził do pracy. Jego miłość do nowego pania przerodziła się w wielką tęsknotę i płacz bardzo dotkliwy dla sąsiadów. Oczywiście fundacja zapewni behawiorystę, który pomoże w zwalczeniu lęku samotności.

Obecnie mieszka w hotelowej klatce i bardzo źle znosi zamknięci na tak małej przestrzeni.
Marzymy o domu dla tego małego urwisa.

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.pl

—-

„Weź mnie i przytul” to seria fotografii wykonanych przez Michała Gromadę, przedstawiająca znane osoby razem z psami – podopiecznymi fundacji Przytul Psa. Wszyscy czworonożni bohaterowie szukają nowego domu oraz właścicieli, którzy będą ich kochać, opiekować się nimi i oczywiście… przytulać! Zależy nam nie tylko na adopcji sfotografowanych psów. Chcemy również zachęcić ludzi do przygarniania innych zwierząt i zapewniania im kochającego domu. Te bezbronne i niewinne stworzenia wiele przeszły w swoim pieskim życiu a przecież zasługują na dobro i miłość człowieka. Odwdzięczą się tym samym, a nawet z nawiązką.

Jak powstała akcja?

Pomysłodawcą akcji jest fotograf Michał Gromada, który w grudniu 2018 roku skontaktował się z fundacją Przytul Psa i przedstawił swoją wizję. Obie strony nawiązały intensywną współpracę i szybko przystąpiły do działania. Inicjatywa została bardzo ciepła przyjęta przez aktorów, modeli czy wokalistów, którzy z wielką chęcią dołączyli do nas, pomogli i nadal pomagają w znalezieniu domu dla swoich nowych przyjaciół. Prezentowane zdjęcia to pierwsza odsłona akcji, ale już w najbliższym czasie przystępujemy do realizacji następnej serii zdjęć.

Kto wziął udział?

W pierwszej odsłonie są to: Kasia Szklarczyk i Kapsel, Julia Kamińska i Łatka, Patryk Grudowicz i Sfinks, Paulina Gałązka i Beti, Urszula Dębska i Ziomek, Osi Ugonoh i Mati, Anna Matysiak i Dron oraz Drops, Michalina Sosna i Kapsel, Julia Rosnowska i Myszka, Marcel Sabat i Tolek, Maja Szopa i Kropka, Natalia Filipczuk i Łatek .

Makeup wykonała Klara Bułynko.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.