Dramatyczna prośba i szczęśliwy finał.

To było pod koniec lipca. Edyta napisała: „Jest schronisko, kiepskiej sławy niestety… Nie ma tam wolontariuszy, nie ma opieki, standard… polskie warunki.
Od dłuższego czasu myślę o dwóch, niedużych suniach, które trafiły tam z terenu Sierpca. Cała sytuacja nie byłaby tak dramatyczna , gdyby nie fakt, że jedna ma 15 lat, a druga 12. Są w schronisku od 2010 roku. Wcześniej były w innym, ale zostały przeniesione. Są w schronisku prawie całe życie…. Nie są ogłaszane, nie są wyprowadzane na spacery. Nie mają szans na godne dożycie…”

Nie martwcie się. Sunie już nie cierpią w schronisku. Przyjechały do kliniki, a potem do kameralnego  hoteliku. Nic złego już ich nie spotka. Będziemy nadrabiać stracony czas.

Oto Bunia i Gabi zapoznają się z towarzyszami z hoteliku.

 

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc