Czupurek stracił swojego pana i został sam…

Aby pomóc Czupurkowi kliknij w link do zbiórki (https://www.siepomaga.pl/przytulpsa-czupurek) lub wyślij SMS na numer 72365 o treści S5877  – koszt 2,46 brutto (w tym VAT).

Mieszkali w małej wiosce. Prowadzili skromne życie, a pan był dla niego wszystkim. Chodził za nim krok w krok i tak mijały lata. Obaj się zestarzeli, co jest naturalne, jednak zdarzyło się coś strasznego. Pewnego dnia pan Czupurka, po zażyciu alkoholu, idąc ruchliwą szosą, doznał wypadku i zmarł.

Czupurek został sam. Nieszczęśliwy, samotny, nierozumiejący, dlaczego jego dobry Pan go opuścił, pogrążył się w depresji i marniał z dnia na dzień. I stało się coś dobrego. Mieszkańcy wioski zainteresowali się jego losem i tragedią. Nikt nie mógł go przyjąć, ale szukano pomocy. Zadzwoniono do naszej fundacji. Nie odmówiliśmy.

Przyjechał do kliniki na podstawowe zabiegi weterynaryjne i badania, a potem do kameralnego, domowego hoteliku. Jest w nim już od 27 września 2016 i po zaaklimatyzowaniu się zapomina o przeszłości. Jest szczęśliwy u boku troskliwej opiekunki i innych towarzyszy – podopiecznych fundacji. Niestety, okazało się, że oprócz starości (ma kilkanaście lat) doskwiera mu choroba – padaczka. Nie wiadomo, czy to przeżyte zdarzenia spowodowały ujawnienie się tej choroby czy była z nim od dawna.

Ma ataki, podczas których otrzymuje to, co najbardziej w takich chwilach potrzebne – czułe ręce człowieka oraz niezbędne leki. Nie wiadomo, jak długo z nami pozostanie. Dajemy mu to czego potrzebuje najbardziej – godne życie, leczenie, bezpieczeństwo. Ten mały piesek zasługuje na to. Oczywiście nie tracimy nadziei, że znajdzie się ktoś, kto przygarnie leciwego, chorego pieska i otoczy właściwą troską oraz podaruje ciepło domowego ogniska. Zbieramy na opiekę i leczenie Czupurka. Prosimy, zasługuje na nasz trud i Wasze wsparcie.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc