Aston i Martin w Szkle Kontaktowym – obejrzyjcie koniecznie !

Aston i Martin to nowe imiona naszych podopiecznych. Na stronie są zamieszczeni jako As i Fikus.
Zmiana imion jest związana z ich przemianą fizyczną i psychiczną jakiej doświadczyły po wyleczeniu i pobycie w przyjaznym hoteliku. Przecież niezwykłe psy, jakimi się okazały, muszą mieć nietuzinkowe imiona. A ponadto, bycie gwiazdą do czegoś zobowiązuje.

Oto wczorajsza prezentacja w Szkle Kontaktowym. Obejrzyjcie koniecznie i pokażcie swoim znajomym. A może komuś zapika serce do nich? Zasługują na to po tym trudnym życiu i cierpieniu, jakie było ich udziałem. Opowiada o nich nasza wolontariuszka Gosia:

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/aston-i-martin-szukaja-domu,751867.html

 

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc