Malcolm z Grójca

Imię: Malcolm z Grójca
Numer: 13k/2011
Płeć: kocur
Wiek: kociak
Rasa: Kot Europejski
Przeznaczenie: do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMalcolm ma wspaniały Dom. Wszystkiego najlepszego!!!
Malcolm jest malutkim, drobniutkim, ok. 8-śmio tygodniowym kocurkiem o czarnym umaszczeniu z rudymi przebłyskami na pyszczku.Został znaleziony na stacji benzynowej, gdzie z głodu, zimna i osamotnienia bardzo płakał wzbudzając zainteresowanie pracowników stacji – ta wzruszająca walka Malcolma o uwagę ludzką uratowała mu życie.

Malcolm trafił do kliniki, gdzie został odrobaczony i odpchlony, a 25.10 zostanie zaszczepiony. Obecnie znajduje się w domu tymczasowym, gdzie niecierpliwie oczekuje na dom stały i swojego ukochanego Człowieka. Teraz Malcolm, choć ma zapewnione bezpieczeństwo nadal jest bardzo samotny. Mieszka w łazience, gdyż tylko tam nie ma psów i innych kotów, które stanowić mogą zagrożenie dla takiego maleństwa. Malcolm jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem i wtula się w niego, gdy tylko człowiek pojawia się na horyzoncie. Radośnie mrucząc od razu zasypia. Malcolm początkowo nieśmiały stopniowo przemienia się w małego tygrysa, jakim w głębi duszy jest każdy kot – uważnie obserwuje swoje otoczenie ciekawy każdej rzeczy i chętnie goni poruszające się przedmioty np. piłeczkę.

Malcolm zasługuje na dobry dom i kochających ludzi – w swoim krótkim życiu zaznał już dużo złego, a nadal jest ufny i radosny. Kontakt w sprawie adopcji: 606 990 837 lub 503 069 502

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona kota - koniec //-----------------------------------------