Saba z Palucha już za Tęczowym Mostem.

Imię: Saba z Palucha już za Tęczowym Mostem.
Numer: 65/2011
Płeć: sunia
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSabę adoptowano z Palucha gdy nie miała jeszcze roku. Była szczeniakiem.
Uroczym i zabawnym. Potem było 10 lat życia w nowym domu. I po 10 latach przyprowadzono ją do schroniska. Pan umarł, Pani zachorowała, dzieci bez skrupułów pozbyły się psa.
A przecież w domu z ogrodem pies nie stanowi dużego obciążenia… Łańcuszek dobrych serc uratował Sabcię przed schroniskowym dramatem.

Saba spędziła ostatnie lata w (2011-2017) w kameralnym hoteliku. Czuła się jak w domu. Gdy zachorowała walczyliśmy o jej zdrowie, ale przegraliśmy. Umarła w lipcu 2017 r. Żegnaj Sabciu.

This post is available in: plpolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------