Zoja – nasze kochane cudo ma już dom.

Imię: Zoja – nasze kochane cudo ma już dom.
Numer: 16/2021
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZoja urodziła sie jako śliczny szczeniaczek w styczniu 2021 r. Przyszła do nas z mamą i rodzeństwem. Oni mają już domy. Ona nie. Przebywa w domowym hoteliku pod Warszawą i ma małe nadzieje na prawdziwy dom. Urodziła się z wadą rozwojową. Powoduje to zachwiania i niestabilność.

Zrobiliśmy już wszystkie badania łącznie z rezonansem, który pokazał niedorozwój móżdżku. W internecie przeczytałam: „Nie ma możliwości leczenia niedorozwoju móżdżku. Można poprawić komfort życia zwierząt zapewniając warunki, które zapobiegną urazom podczas upadków, chęci ucieczki lub wspinania się. Zaburzenia są trwałe, nie pogłębiają się i nie skracają życia zwierzęcia”.

Zoja dobrze funkcjonuje w stadzie psów i myślimy, że jest szczęśliwa. W hoteliku ma zapewnione wszystko czego potrzebuje. Kochamy ją taką jaka jest.

Gdyby ktoś jednak chciał podjąć wyzwanie adopcji Zoi, to zapewniamy wszystko co trzeba: leczenie, karmę i akcesoria. Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------