Semir – psiak z Sierpca

Imię: Semir – psiak z Sierpca
Numer: 50/2020
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Semir vel Rysiek – 50/2020

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plBłąkał się wiele  miesięcy po Sierpcu, aż wreszcie trafił do gminnej przechowalni. Stąd była prosta droga do schroniska, o wątpliwej reputacji…

Zabraliśmy go pod skrzydła Fundacji w odpowiedzi na dramatyczną prośbę wolontariuszki, w 2020 r. I jest w hoteliku do dziś. Nie znalazł domu. Ma bliznę po łańcuchu, co pokazuje jakie życie prowadził przed bezdomnością. Obecnie robimy wszystko aby uprzyjemnić mu życie, spacerami, przysmakami, ciepłą budą, profilaktyką i sytym brzuszkiem. Jednak hotelik to nie dom…. Cieszymy się, że łańcucha nie zamienił na klatkę w schronisku. Wciąż czekamy na ten dzień, gdy Ktoś o niego zapyta.

To bardzo przyjazny psiak, o spokojnym charakterze. Nie ze wszystkimi psami się zgadza, ale ludzi kocha. Nie chcielibysmy aby umarł w hotelikowym kojcu, tym bardziej, że jeszcze trochę życia ma przed sobą. Może zamieszkać w ogrodzie i ciepłej budzie.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------