Petro – zagubiony, przecudny psiak.

Imię: Petro – zagubiony, przecudny psiak.
Numer: 130/2022
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Pedro – 130/2022

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZnaleziony podczas podróży wakacyjnej. Kilka razy widziany w tym samym miejscu, dokarmiany i wreszcie, gdy już było wiadomo, że jest niczyj, zabrany do samochodu i przywieziony do nas.

Na razie Petro jest bardzo wystraszony i nie wie co go czeka w najbliższej przyszłości. Boi się, ale ma apetyt i coraz bardziej ufa. Mamy nadzieję, że za kilka dni zrozumie, że u nas może spodziewać się tylko dobra i nic mu nie grozi.

Zobaczcie co za cudo. Wesprzyjcie jego badania i profilaktykę. Już się zastanawiajcie, czy znalazłoby się miejsce w Waszym domu dla Petro. Oczywiście, na razie musi zostać u nas i poczuć się bezpiecznie oraz przejść rutynowe badania i zabiegi. Tel. 503069502

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------