Mela w nieszczęściu miała szczęście. Tylko kilka dni przebywała w hoteliku i ma już dom. Dziękujemy Pani Ani, która przyczyniła się do jej uratowania i znalazła dom. Życzymy wszystkiego najlepszego dla niej i jej Opiekunów.

Imię: Mela w nieszczęściu miała szczęście. Tylko kilka dni przebywała w hoteliku i ma już dom. Dziękujemy Pani Ani, która przyczyniła się do jej uratowania i znalazła dom. Życzymy wszystkiego najlepszego dla niej i jej Opiekunów.
Numer: 82/2019
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMela trafiła do nas, gdy jej właścicielka, z uwagi na stan zdrowia, nie mogła się nią dłużej zajmować..

Sunia pozostała sama na działce. Przyzwyczajona do mieszkania ze swoją Panią i spania na kanapie trafiła do budy i pustego ogrodu.

“Mela – 4-letnia suczka mieszaniec, ok. 15 kg, zdrowa, szczepiona na wściekliznę, odrobaczona, brak jednoznacznej informacji na temat sterylizacji. Zachipowana.

Adoptowana jako 3-miesięczny szczeniak przez samotną starszą panią. Obecnie problemy zdrowotne spowodowały, że właścicielka musiała zamieszkać w domu opieki. Mela została w domu, gdzie doraźnie opiekuje się nią sąsiad. Dom został wystawiony na sprzedaż, w związku z czym suczka nie może dłużej tam przebywać.

Mela jest psem spokojnym i towarzyskim, nie ma lęków separacyjnych, dobrze reaguje na dzieci i inne zwierzęta. Przy pierwszym kontakcie bywa nieufna, ale nie jest agresywna. Była przyzwyczajona do życia w domu, obecnie większość czasu spędza na zewnątrz i śpi w budzie.”

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------