Figa, Figunia – niepozorna, malutka, miała trudne życie, ale nie opuściła jej wiara w człowieka. I ma już wspaniały dom !!!

Imię: Figa, Figunia – niepozorna, malutka, miała trudne życie, ale nie opuściła jej wiara w człowieka. I ma już wspaniały dom !!!
Numer: 16/2022
Płeć: sunia
Wiek: starszy
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzyjechała do nas po wypadku. Poważny uraz miednicy, złamanie kości kulszowej, odrwany ogon… Dramat. Ale już jest dobrze.

FIGA – seniorka w typie jamnika. Czarna z przyprószoną siwizną mordką. To bardzo miła, przyjazna i urocza suczka, która umili codzienność wielbicielowi niskopiennych psiaków. Figa, choć już na pewno w jesieni życia, to ma jeszcze całkiem sporo energii, ochotę na spacerki i apetyt na jedzonko. Jest też zamiłowanym śpiochem i leniuszkiem domowym. Figa czeka na kochający, troskliwy dom. Tel: 509 785 761

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------