Bigi po wypadku… Wyleczona, zdrowa, szczęśliwa ma już dom. Wszystkiego dobrego !!!

Imię: Bigi po wypadku… Wyleczona, zdrowa, szczęśliwa ma już dom. Wszystkiego dobrego !!!
Numer: 26/2021
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: beagle
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plOgród to świetne rozwiązanie dla psa. Swoboda, przestrzeń, ale jest też niebezpieczeństwo. Często się zdarza niedomknięcie furtki, chwila nieuwagi lub bezmyślność i pies wybiega z posesji. Jeśli jest w pobliżu ruchliwa ulica to o nieszczęście nie trudno. Tak było z Bigi. Młodziutka beagielka skorzystała z okazji uchylonej furtki. Chciała pozwiedzać świat. Skończyło się tragicznie.

Niestety właścicieli nie stać było na leczenie. Leczenie jest bardzo drogie, a dla psa niezwykle bolesne. Suczka nie miała obroży, nie miała czipa, nie miała nawet książeczki ani szczepień.

Obecnie jest pod opieka naszej fundacji. Jest w gipsie i będzie klatkowana przez 4 tygodnie, co niewątpliwie oprócz bólu stanowi dla niej ogromny dyskomfort. Na szczęście krwotok wewnętrzny został opanowany, gdyż bezpośrednio zagrażał życiu.

Oto cudowne, urocze, piękne stworzenie, któremu uratowaliśmy życie. Mogło je stracić przez niefrasobliwych właścicieli, jednak cierpienia i niedogodności klatkowania nie można uniknąć.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Kup cegiełkę na posiłek dla bezdomnego psa!

KLIKNIJ

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------