Zbynio to nieduży, przemiły psiak – trójłapek. Jego kalectwo nie przeszkodziło w tym, aby ktoś go pokochał. Ma dom i wspaniałych Opiekunów. Wszystkiego najlepszego!

Imię: Zbynio to nieduży, przemiły psiak – trójłapek. Jego kalectwo nie przeszkodziło w tym, aby ktoś go pokochał. Ma dom i wspaniałych Opiekunów. Wszystkiego najlepszego!
Numer: 106/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrawie dwa lata błąkał się po osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim. Był dokarmiany i przetrwał ten czas. Takie życie jest pełne niebezpieczeństw, które dotknęło Zbyszka. Jego karmicielka zauważyła, że psiak zaczął poważnie kuleć. Cierpiał. Dłużej nie można było czekać. Przyjęliśmy go do kliniki, a tu okazało się, że jest gorzej niż myśleliśmy. Uszkodzenie kości przedramienia to  jedno, ale staw był w kawałkach. Amputacja zabrała mu nogę, ale też cierpienie.

Obecnie Zbynio jest już w hoteliku, gdzie od razu zaaklimatyzował się, a przede wszystkim pokazał  jako przemiłe psisko. Wszyscy od razu go polubili.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------