Lucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Ma już wspaniały dom, pozdrawiam, a my życzymy wszystkiego dobrego!!!

Imię: Lucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Ma już wspaniały dom, pozdrawiam, a my życzymy wszystkiego dobrego!!!
Numer: 18/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Przeżył, gdyż został zauważony przez wolontariuszy i dokarmiany.
Lucek jest niezwykle wesołym, przyjaznym psiakiem, ok. 2-3 letnim. Lubi  zabawy z innymi psami, nie ma kontaktu z kotami, ale w przychodni weterynaryjnej widząc koty nie reaguje na nie.  

Waży 13 kg, jest pieskiem średniej wielkości, ładnie chodzi na smyczy. 

Lubi spacery, bardzo lubi towarzystwo ludzi. Typ pieszczocha J A głaskanie Lucka jest niezwykle miłe, ma jedwabistą sierść.

Piesek po przejściach – po Świętach Bożego Narodzenia znalazł się w pobliżu ruchliwej drogi, leżał na śniegu zwinięty w kulkę i spał, w ciągu dnia wyruszał na poszukiwanie jedzenia.  Moje sąsiadki wybudowały mu ciepły szałas, zanosiły mu jedzenie. Niestety nie chciał do żadnej z nich podejść. W lutym dowiedziałam się o jego istnieniu i włączyłam się w akcję dokarmiania. Zorganizowałyśmy się by pomóc mu i złapać go. Wszelkie sposoby zawiodły aż pewnego dnia znalazła się osoba, do której psiak podszedł i dał się wziąć na ręce. Tak trafił do mnie, tak trafił do Fundacji „Przytul Psa”

Lucek jest po operacji kości udowej ( miał zwichnięty staw biodrowy), wykastrowany.  Przez fundację został zachipowany. Lubi dzieci, lubi jazdę samochodem, ale z nowymi  sytuacjami  musi się oswoić….

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Joanna – 501 200 108.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------