Lucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Ma już wspaniały dom, pozdrawiam, a my życzymy wszystkiego dobrego!!!

Imię: Lucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Ma już wspaniały dom, pozdrawiam, a my życzymy wszystkiego dobrego!!!
Numer: 18/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLucek to niewielki piesek, który zimę spędził w lesie. Przeżył, gdyż został zauważony przez wolontariuszy i dokarmiany.
Lucek jest niezwykle wesołym, przyjaznym psiakiem, ok. 2-3 letnim. Lubi  zabawy z innymi psami, nie ma kontaktu z kotami, ale w przychodni weterynaryjnej widząc koty nie reaguje na nie.  

Waży 13 kg, jest pieskiem średniej wielkości, ładnie chodzi na smyczy. 

Lubi spacery, bardzo lubi towarzystwo ludzi. Typ pieszczocha J A głaskanie Lucka jest niezwykle miłe, ma jedwabistą sierść.

Piesek po przejściach – po Świętach Bożego Narodzenia znalazł się w pobliżu ruchliwej drogi, leżał na śniegu zwinięty w kulkę i spał, w ciągu dnia wyruszał na poszukiwanie jedzenia.  Moje sąsiadki wybudowały mu ciepły szałas, zanosiły mu jedzenie. Niestety nie chciał do żadnej z nich podejść. W lutym dowiedziałam się o jego istnieniu i włączyłam się w akcję dokarmiania. Zorganizowałyśmy się by pomóc mu i złapać go. Wszelkie sposoby zawiodły aż pewnego dnia znalazła się osoba, do której psiak podszedł i dał się wziąć na ręce. Tak trafił do mnie, tak trafił do Fundacji „Przytul Psa”

Lucek jest po operacji kości udowej ( miał zwichnięty staw biodrowy), wykastrowany.  Przez fundację został zachipowany. Lubi dzieci, lubi jazdę samochodem, ale z nowymi  sytuacjami  musi się oswoić….

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Joanna – 501 200 108.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------