Kasia i Basia, dwie malutkie dzieczynki, które trafiły do schroniska po tragicznej śmierci swojej właścicielki mają już domy. Życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Imię: Kasia i Basia, dwie malutkie dzieczynki, które trafiły do schroniska po tragicznej śmierci swojej właścicielki mają już domy. Życzymy wszystkiego najlepszego!!!
Numer: 12, 13/2017
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTragiczne okoliczności śmierci Pani, surowe warunki w schronisku to koszmar dla wypieszczonych, kanapowych psiaków. Dlatego gdy wolontariuszka opowiedziała ich historię natychmiast je przyjęliśmy.

To sunie dojrzałe, malutkie, Kasia w typie yorka, Basia malusieńka. Nie udało się wydać ich razem. Basia szybko znalazła dom, ale Kasia wciąż czeka…

Oto one:

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------